Kampania SMS w zasięgu Twojej ręki!

Drodzy Użytkownicy!

Jak wiecie z poprzedniego wpisu na blogu, po kosultacjach z Wami, wprowadziliśmy parę istotnych zmian, które ułatwią Wam korzystanie z naszej aplikacji na codzień.

Kolejną nowinką jest umożliwienie Wam prowadzenia kampanii smsowych z poziomu aplikacji. Wiemy, że nikt tak dobrze nie zna swoich Klientów jak Wy, dlatego chcielibyśmy oddać Wam tę przyjemność tworzenia wiadomości, które potem samodzielnie wyślecie. Czy to nie jest miłe uczucie planować kolejną rzecz, która umocni Waszą więź z Użytkownikami? :)

Pokrótce przedstawię funkcjonalność nowego narzędzia:

  1. Od teraz macie możliwość planowania z wyprzedzeniem kampanii SMS (gdy masz kreatywny flow, możesz zaplanować kampanie na rok z góry :D )
  2. Personalizowanie wiadomości dzięki możliwości wstawienia imienia klienta
  3. Oszacowanie kosztu kampanii na podstawie ilości odbiorców i długości wiadomości - nikt nie lubi być zaskakiwany w biznesie!
  4. Możliwość automatycznego usuwania ogonków, aby SMS były tańsze - kto by się przejmował "ą" i "ę", gdy możemy dopisać słodkie pozdrowienie na końcu? :)

Przechodząc do praktyki zalogujcie się do Waszego konta w aplikacji. Pewnie rzuci Wam się od razu w oczy nowa zakładka "Kampanie SMS". To tutaj dzieje się magia!

Jeśli dalej nie wierzycie, że jest to takie proste, zobaczcie nasz filmik poniżej, w którym pokazujemy krok po kroku jak uruchomić Waszą pierwszą kampanię SMS.

Dodawanie i uruchomienie kampanii działa również na urządzeniach mobilnych ;)

Życzymy Wam wielu trafionych kampanii SMS, a już niebawem pojawi się kolejny wpis, w którym podzielę się z Wami radami dotyczącymi jak sprawnie tworzyć wiadomości do klientów, które nie zostaną od razu potraktowane jako "niechciane", a pomogą Wam nawiązać więź, bo przecież w której branży jak nie w Beauty klienci to również nasi przyjaciele!

Pokaż komentarze